Projekt zieleni biurowej

DANE PROJEKTOWE |
Lokalizacja: biuro Megan
Koncepcja: Projekt zieleni biurowej

Referencje: biuro Megan

Projekt niedużej zieleni biurowej wraz z tarasem

Przedstawiamy projekt zieleni biurowej zrealizowany dla podmiotu komercyjnego. Przestrzeń została tak zaprojektowana, aby była miejscem z możliwością przyjmowania klientów zarówno na spotkania w miejscu kameralnym, jak również w większym gronie wśród roślin. Jest to także miejsce do pracy z możliwością odpoczynku i relaksu dla pracowników. Aranżacja tej przestrzeni biurowej jest wizytówką firmy.

Zielone ściany w biurach

Zielona ściana zastosowana przy kącie kawowym dodaje szczególnego klimaty temu miejscu w biurze. Poprzez kontakt wzrokowy pozytywnie wpływa na nastrój osób przy niej pracujących i podejmujących decyzje. Zastosowanie zmysłu wzroku w tym przypadku jest związane z wykorzystaniem hortiterapii biernej, tzw. terapii ogrodem. Odwołuje się ona do zapisanej w naszych genach chęci, potrzeby obcowania z naturą. W konsekwencji tego natura wpływa pozytywnie na osoby z nią obcujące.
Przy ladzie uwzględniono z kolei wykonanie nazwy firmy lub loga w formie zielonej ściany z mchu.

Aranżacje roślinne w biurach

We wszystkie projektach Zielonej Terapii, w tym w aranżacjach roślinnych w biurach, stosujemy elementy relaksacyjne i sensoryczne wykorzystywane w terapii ogrodem. Dodatkowo warto zauważyć, że projekty zieleni biurowej powinny uwzględniać także takie aspekty jak oczyszczanie i nawilżanie powietrza.

Poniżej przedstawiamy przydatne informacje:

#Projektzielenibiurowej
#Projektowaniezielenibiurowej
#Aranżacjazielenibiurowej
#Roślinywbiurze
#Aranżacjeroślinnewbiurach
#Zieloneścianywbiurach
#Wewnętrznezieloneściany

Jak pracujemy

Naszą misją jest tworzenie ogrodów, które pozytywnie wpływają na samopoczucie użytkowników