Ogród OREW

Ogród przy OREW w Tarnawie Górnej |

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Tarnawie Górnej

Współpraca projektowa różne ma początki. Tutaj przedstawiamy temat, który obecnie jest w początkowej fazie i praca naszego biura projektowego polegała na przygotowania szacunkowego kosztorysu realizacji takiego ogrodu oraz ogólnego pomysłu i szkicu zagospodarowania takiej przestrzeni. Jest to zarówno ogród edukacyjny, także ogród sensoryczny oraz z pewnością ogród terapeutyczny, gdyż jest on przewidziany przy Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Tarnawie Górnej, specjalistycznej placówce oświatowej dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością sprzężoną oraz intelektualną.

Pomysł na ten ogród zakłada, że będzie w nim szklarnia, piec do wypiekania pizzy i chleba, ściana faktur z kaskadą wodną, hotel dla owadów, blaty sensoryczne, … z resztą zobaczcie sami na poniższy rysunek.

Bardzo mocno trzymamy kciuki aby udało się ten pomysł zrealizować ? najlepiej w całości.

PRZYDATNE INFORMACJE:

[/vc_column_text][vc_gallery el_id=”gallery-151942″ medias=”4010″ gutter_size=”3″ screen_lg=”1000″ screen_md=”600″ screen_sm=”480″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″][vc_column_text]DANE PROJEKTOWE |
Projekt koncepcyjny: Zielona Terapia
Lokalizacja: OREW Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Tarnawie Górnej
Koncepcja:
ogród sensoryczno-edukacyjno-terapeutyczny
Powierzchnia: 15 a

_____

#ogródsensoryczny
#ogródedukacyjny
#ogródterapeutyczny
#ogródOREW
#OśrodekRehabilitacyjnoEdukacyjnoWychowawczywTarnawieGórnej
#ogródOREWTarnawaGórna
#ogróddladzieci
#ogróduczypoprzezzabawę[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]