Krakowskie Forum Hortiterapii – I URODZINY – 14 grudnia 2017 r., Kraków |

Zielona Terapia jako członek Krakowskiego Forum Hortiterapii, uczestniczyła wczoraj w bardzo pracowitej formie I urodzin KFH ;)

Najpierw był pyszny tort “malinowa chmurka”.

2017XII KFH I ur 2 - I urodziny Krakowskiego Forum Hortiterapii

2017XII KFH I ur 1 - I urodziny Krakowskiego Forum Hortiterapii

Następnie były warsztaty ozdób choinkowych, które powiesiliśmy na choince Zarządu Zieleni Miejskiej. Było ozdoby ze słomy, dekorowanie pierniczków, aniołki, cytrusowe ozdoby, wianki, gwiazdy, origami, a nawet “szyszkowe karczochy” :)

2017XII KFH I ur 3 - I urodziny Krakowskiego Forum Hortiterapii

Zobaczcie sami …

***

Krakowskie Forum Hortiterapii (KFH) jest nieformalną grupą, która ma na celu integrację i aktywizację środowiska hortiterapeutów oraz propagowanie wiedzy na temat hortiterapii i zagadnień powiązanych.

Adresowane jest do terapeutów zajęciowych, środowiska medycznego, uniwersyteckiego, przedstawicieli organizacji społecznych, lokalnych władz samorządowych oraz osób związanych z ogrodnictwem.

Spotkania organizowane przez Krakowskie Forum Hortiterapii odbywają się raz w miesiącu. W ramach tych spotkań omawiane są zagadnienia teoretyczne, a także prezentowane są praktyczne przykłady hortiterapii i tematów pokrewnych, związanych z oddziaływaniem przyrody na człowieka.

Zapraszamy: www.facebook.com/KrakowskieForumHortiterapii

#KrakowskieForumHortiterapii
#hortiterapia
#terapiaogrodnicza